Rick Ölse Bile TWD Devam Edebilir!

1 Ekim
Rick Ölse Bile TWD Devam Edebilir!

The Walking Dead, AMC’nin bir bitiş noktasını göz önünde bulundurması gereken veya en azından oyuncuların işi bırakmaya başlayabileceği bir döneme girdi. Rick bile bir noktadan sonra bu dünyayı arkasında bırakabilir, hem dizi yürütücüleri hem de Andrew Lincoln çoktan bu ihtimali dikkate alıyor.

The Walking Dead’in Rick Grimes’ın bir süre diziden ayrılmayacağını belirterek büyük bir sıçrama yaptığını unutmayın. Fakat dizi 8. sezonu ile AMC’nin en uzun serisi olmayı başardı. Çizgi romanlar The Walking Dead’in başrol oyuncusuna henüz veda etmemiş olsa da Andrew Lincoln, Entertainment Weekly’ye dizinin Rick’ten daha uzun yaşaması için yapıldığını söyledi.

“Bu işi bu kadar uzun süredir yaptığım için hak ettiğimi düşündüğüm dizi için doğru bir son belirme durumu var. Ayrıca büyük ihtimalle izleyiciler de dizide olması gereken en doğru sonu görmek ister. Büküp uzatabileceğiniz anca bu kadar yol var. Dizinin hiç bitmeyeceğini söylemiyorum ama kesinlikle dizinin bir noktadan sonra değişme fırsatının olduğunu düşünüyorum ve bence değişmeli de.

Kamera kesinlikle onun hikayesi (Carl’ın Rick’in yerine geçmesi.) olmak için güzel bir şekilde kuruluyor ama sonra sadece geçip gidiyor. Şayet böyle birşeyi yapmak için durumumuz ve ortamımız olursa, bu bizim dizimiz. Fakat bunun bu sezon olup olmayacağı… öğrenmeniz lazım değil mi?”

Hem dizi yürütücüsü Scott Gimple hem de yaratıcı Robert Kirkman, “Yakın zamanda bunun hakkında endişelenmemiz gerektiğini sanmıyorum.” diye eklese de, Rick’in kast içinde ölüm kalım devrinden muaf olmaması gerektiğini kabul etti. Lincoln’ın karakterlerle Kirkman kadar vakit geçirmeye niyetli olup olmadığı belirsizliğini koruyor. Fakat oyuncu da Rick için dizinin sonuyla kesişen potansiyel bir sondan bahsetti.

Yorumlar (0)