7.3
Takip Et

Six 1.Sezon izle

Başlangıç olarak sekiz bölüm sipariş verilen dizinin ilk iki bölümünü Oscar ve Emmy adaylığı bulunan (kazanamadı) “Homeland” ve “Mad Men” dizi çalışmaları ile bilinen ABD’li sinema ve televizyon yönetmeni Lesli Linka Glatter yönetmiştir. Çekimler tekli kamera sistemi ile yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosundaki isimler “Agents of S.H.I.E.L.D.” dizisinin üçüncü sezonunda canlandırdığı “Joey Gutierrez” ve “Narcos” dizisinde canlandırdığı “Gustavo Gaviria” karakteri ile bilinen Kolombiyalı aktör Juan Pablo Raba, Dominic Adams (Devious Maids), Barry Sloane (Revenge), Edwin Hodge (Chicago Fire), Kyle Schmid (Copper), Walton Goggins (The Shield), Nadine Velazquez (Major Crimes) ve Brianne Davis (Murder in the First) olarak sıralanmaktadır.

Konu : Vietnam askeri özel harekat gazisi William Broyles tarafından yazılan dizi modern Amerikan Ordusu’nun Navy SEAL özel kuvvetlerinde görev yapan, sınıfının en iyisi bir takımı merkezine alır. Teröristlerle çalışan bir ABD vatandaşının ortaya çıkması ile birlikte takım Afganistan’da bir Taliban liderini ortadan kaldırmak için görevlendirilir. Gerçek anılardan esinlenerek uyarlanan drama dizisinde karakterlerin karmaşık kişisel yaşamlarına ve yaşamak ile ölmek arasında iken verdikleri kararların psikolojik etkilerine de yer verilecektir.

Six 1.Sezon izle

Six 1.Sezon izle Bölümler

İzledikleri
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (0)