Sonra İzle
İzledim
BİLGİNİZ OLSUN ----> VİDEO ÖNÜ REKLAMINI ÜSTÜNE TIKLAYARAK DAHA HIZLI BİR ŞEKİLDE GEÇEBİLİRSİNİZ


Yorumlar (3)

Tüm Yorumlar

 • Yok artık :D En son sahnede şok oldum :) Demek ki kendi bulundukları zaman dilimine gitmenin çaresini bulmuşlar. Umarım 3. sezon olur. Çeviri için teşekkürler.

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
 • demet
  demet Ziyaretçi

  bu dizi 2 sezon onayını bile zar zor almıştı 3 sezon olup olmayacağı belli bile değilken böyle bir son yapmaları çok düşüncesizce olmuş :D Bölüme gelince bu sezonun ilk bölümünde kurtarmaya çalıştıkları şu Nicholas Keynes denen adam bu sezon bu dizide neden vardı acaba onu geleceğe getirmek için okadar uğraştılar sanki çok büyük bir olay yaratacakmış gibi davrandılar fakat ne oldu hiç adam sadece yiyip içip mızmızlanmaktan başka bir işe yaramadı sonundada kafaya tek kurşun ve bumm gitti çok saçmaydı , Jiya ve Rufus dramasını çok uzattılar içim bunaldı, Jessica denen kevaşe yüzünden Wyatt'tanda soğudum, hatta olayı öyle bir boyuta taşıdılarki Flynni sevmeye başladım :D dizide tek sevdiğim karakter Lucy kaldı galiba, o makinenin 130 yıl boyunca o çalıların içinde gizli olarak durmuş saçmalığına ise girmek dahi istemiyorum :D çok hata olmasına rağmen yinede güzel bir sezon finaliydi diyebilirim umarım 3 sezon onayını alır...

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
  • Keynes denen adam uyuyan ajanlar ve bir çok fikri ortaya attı ama yine de dediğin gibi pek bir şey başaramadı. Benim aklıma yatmayan da Lucy nin babası ölmedi diye hatırlıyorum? ona ne oldu? Ritten house un başında o vardı? Jiya'nın geleceği yıkılmış şekilde gördüğü öngörülerine ne oldu? Sanki ilk sezonu yazan kişi ile 2. sezonu yazan kişi başka biriymiş hissiyatı yaşattı dizi. Son sahne de sanki hadi sizi merakta bıraktık istek yapın da 3. sezon olsun havasında idi. En sondaki Lucy ve wyatt sanki 12 maymundaki kahramanlar gibiydi :) Bu dizinin sevdiğim tarafı tamamen tarihi gerçekler ve şahsiyetler üzerinden konuları işlemeleriydi. Yine de 3. sezon olmasını isterim. Geçen sezondaki Atom city bölümü mesela çok hoştu.

   Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.